Maxazine presents: BORIS (FORMERLY KNOWN AS BO SARIS) [UITVERKOCHT]

zaterdag 4 maart 2017 2017

Met de splinternieuwe single Best of Me laat Boris Titulaer het beste van zichzelf zien en horen. De zanger die de afgelopen jaren furore maakte onder de naam Bo Saris, klinkt anno 2016 als een doorgewinterde motown-artiest die broeierige funk en moderne soulpop moeiteloos naar zijn hand zet.

Soul/RnB
archief
  • Kleine zaal
  • 18:30
  • 19:15
Nieuwsbrief

In de afgelopen jaren werkte Boris samen een flink aantal grote namen. Zo dook hij de studio in met Andre Harris, de producer van onder andere Usher en Chris Brown. De track ‘She’s On Fire’ werd in een mix van dj Maya Jane Coles gebruikt in een scene van Fifty Shades Of Grey, waardoor het buitenland lonkte. Er brak echter een roerige tijd aan, waardoor de carrière van de zanger even op hold kwam te staan. Na een aantal maanden in de luwte, is Boris nu klaar om weer helemaal voor de muziek te gaan. En nieuwe song ‘Best of me’ betekent een nieuw begin.

De ingrediënten die in 2003 bij zijn deelname aan Idols al goed smaakten, zijn uiteraard nog steeds de basis in het Boris-recept. Met zijn soepele falset en charismatische stageperformance zijn vergelijkingen met Justin Timberlake nooit ver weg, al is de uiterst dansbare soul natuurlijk duidelijk beïnvloed door de opzwepende klassiekers van Marvin Gaye, Stevie Wonder en Al Green.